Černý Jaroměř - Cerny Seed - semena, výsevy, osiva

CHIN ENG RU CZ
KARIÉRA - NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ
Pracovník/pracovnice balení a zpracování osiv

Jsme rodinná společnost s tradicí od roku 1859. Zabýváme se především šlechtěním nových hybridních odrůd květin, výrobou a prodejem jejich osiv. Každoročně uvádíme na trh zajímavé novinky z vlastního šlechtění a ze sortimentů světových semenářských firem. Jsme jedinou společností v České republice, která se zabývá touto činností a největším distributorem profesionálních osiv květin v zemi.

V našem týmu expedice a balení osiv uvítáme jako posilu pracovníka/pracovnici balení a zpracování osiv s chutí pracovat v přátelském kolektivu pod vedením zkušených kolegyň a kolegů.

Do Vaší základní pracovní náplně by patřilo například balení osiv, vážení a počítání osiv, vytváření štítků a štítkování, evidence skladových zásob, posklizňové zpracování osiv.

Požadujeme dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, pasivní znalost ruského a anglického jazyka, znalost MS Office a dobrý vztah k práci.

Nabízíme stabilní, různorodou práci v dobrém kolektivu (HPP) na dobu určitou v jednosměnném provozu s možností prodloužení. Prémie při výborných výsledcích. Pracovní doba je od 6.00 hod. do 14.30 hod, pracoviště v Jaroměři. Nástup je možný ihned.

https://my.teamio.com/recruit/public/vacancy?uid=fce94559-d4b8-462f-acc4-5e478eba424f&rps=202

Pokud Vás zaujalo námi nabízené pracovní místo, pošlete nám prosím životopis a motivační dopis.
V případě dotazů, jsme tu pro Vás.


Černý Seed s.r.o.
 
  Copyright © 2023 Černý Seed .s.r.o. - všechna práva vyhrazena Úvod   |   O nás   |   Osiva   |   Výsevy   |   Návody   |   Kontakt   |    Černý Facebook
  Webdesign a programování Licker.cz