Černý Jaroměř - Cerny Seed - semena, výsevy, osiva

CHIN ENG RU CZ
OSIVA KVĚTIN A ZELENIN
Zde si můžete stáhnout náš aktuální katalog a ceník osiv květin a zelenin.

Pro jejich prohlížení je třeba mít nainstalovaný program Acrobat Reader. Katalog si můžete stáhnout buď celý najednou a nebo po jednotlivých částech. Pokud chcete předejít zdlouhavému otevírání souborů ve vašem prohlížeči, stáčí kliknout pravým tlačítkem myši na obrázek a vybrat možnost "uložit cíl jako" a tím uložit soubor přímo do vašeho počítače.

POZOR: Objednávkové listy osiv květin a zelenin 2019–2020 naleznete zde.

pdfObchodní a dodací podmínky pro osiva platné od 1.11.2019
>> 2 strany / pdf / 0.1 MB

KATALOG OSIV
92 stran / pdf / 55 MB
NOVINKY OSIV 2019–2020
20 stran / pdf / 10.5 MB
Černý katalog 2018

Černý novinky osiv

CENÍK OSIV A VÝSEVŮ 2019–2020
24 stran / pdf / 4.7 MB
 
Černý ceník 2019

Nabídka individuálních dovozů osiv:

Jako rozšíření a doplnění standardního sortimentu nabízíme i dodání osiv z kompletní nabídky předních světových firem jako jsou PanAmerican Seed, Syngenta Seeds B.V. a Ernst Benary Samenzucht GmbH.

Pokud budete mít zájem o některou z nabízených odrůd, pošlete nám mailem svoji poptávku. Uveďte prosím název firmy, z jejíhož katalogu osiva poptáváte, objednací číslo, název odrůdy a množství, o něž máte zájem. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku.
V případě, že Vám nabídka bude vyhovovat, zašlete nám svoji závaznou objednávku. Jestliže osiva budou u dodavatele skladem, jsme schopni dodat Vám je během 2–3 týdnů, neboť v hlavní semenářské sezóně (říjen – únor) objednáváme osiva od našich dodavatelů prakticky každý týden. V období březen – září bude dodací lhůta od objednání osiv činit maximálně 4 týdny.

Dovolujeme si Vás upozornit, že nejmenší originální balení osiv od výše uvedených firem je zpravidla 1000 ks semen nebo pelet (u některých položek i více), tato skutečnost bude upřesněna v nabídce. Jestliže jsou od Vámi poptávaného druhu dostupná osiva ve formě pelet i naturálního osiva, připravíme Vám nabídku pro obě varianty.

PanAmerican
Syngenta
Benary
PanAmerican
Syngenta
Benary
 
  Copyright © 2019 Černý Seed .s.r.o. - všechna práva vyhrazena Úvod   |   O nás   |   Osiva   |   Výsevy   |   Návody   |   Kontakt   |    Černý Facebook
  Webdesign a programování Licker.cz